biuro@athome.waw.pl | 22 839 20 40

Ekstremalnie profesjonalna administracja :-)

ekstremalnieprofesjonalnaadministracja

Już od lat zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami i administracją budynków. Prowadzimy również usługi doradztwa. Bardzo dobrze znamy rynek nieruchomości, jego specyfikę i zagrożenia. Wszystkie wykonywane przez nas umowy są zabezpieczone polisą z tytułu odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 000 000,00 PLN.

  • Co nas wyróżnia

    Każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie, nie boimy się niestandardowych rozwiązań. Dla każdego klienta dedykujemy  zespół specjalistów, którzy doradzają i zajmują się jego sprawami.
  • Nasz zespół

    W naszym zespole skupiamy licencjonowanych specjalistów z różnych dziedzin, m.in. consultingu, zarządzania, czy doradztwa. Posiadając tak szeroki zakres uprawnień, osobiście sprawujemy nadzór nad świadczonymi przez nas usługami.
  • Nasi Klienci

    Przez lata zaufało nam wiele firm i wspólnot. Wśród firm i wspólnot dla których przedstawiciele naszego zespołu świadczyli i świadczą usługi możemy wymienić m.in. Galerię Mokotów, Blue City, CH Promenada, Złote Tarasy, Osiedle Konstancja oraz wiele wspólnot mieszkaniowych, m.in. z Miasteczka Wilanów, Śródmieścia, Żoliborza, Bemowa, Białołęki czy Mokotowa.