biuro@athome.waw.pl | 22 839 20 40

zanimkupiszmieszkanieJedną z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka jest wybór miejsca, które ma stać się prawdziwym domem. Nasze wieloletnie doświadczenie związane z obsługą nieruchomości, bieżącą pracą dla wspólnot, rozwiązywaniem problemów prawnych, technicznych, a nawet międzyludzkich pomogło naszej rodzinie w świadomym wyborze takiego miejsca.

Bieżące, często bardzo osobiste kontakty z naszymi klientami uświadomiły nam, że wiele osób nie posiada odpowiedniego doświadczenia pozwalającego na dokonanie w pełni świadomych wyborów i podjęcie satysfakcjonujących decyzji co do wyboru własnego „M”. A uświadamiając sobie swoje błędy, stwierdzają jednocześnie, iż nie mieli do kogo się zwrócić o pomoc.

Widząc potrzebę tego typu usługi, postanowiliśmy wykorzystać nabyte przez nas doświadczenie dla dobra innych.

Nasza pomoc pozwoli Państwu przejść w pełni świadomie przez cały, skomplikowany proces zakupu nieruchomości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo od wyboru lokalizacji, oceny atrakcyjności projektu, negocjacji zapisów umowy i weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, poprzez jej odbiór techniczny, po wykończenie i zamieszkanie.

Zapraszamy do współpracy – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, jak również dostosujemy naszą propozycje do Państwa oczekiwań. Dzięki nam znajdziesz swoje wymarzone miejsce.

Monika Chojnacka – Wiewiorowska
kom. 609 290 388
mail: monika@athome.waw.pl

Marek Wiewiorowski
kom. 603 059 611
mail: marek@athome.waw.pl