biuro@athome.waw.pl | 22 839 20 40

Od lat pomagamy w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami. Za każdą nieruchomość odpowiada dedykowany zespół – zarządca, opiekun nieruchomości oraz księgowa. Zapewnia to łatwy kontakt i dobrą komunikację. Osobiście nadzorujemy wszystkie procesy i zapewniamy naszym klientom “spokojny sen”.

 • Formalna obsługa nieruchomości

  Dbamy, żeby wszystkie formalności (m.in. ubezpieczenia, opłaty, obowiązkowe zebrania) były dopięte na ostatni guzik, a właściciele byli poinformowani o wszystkim, co się dzieje w ich wspólnocie.
 • Obsługa prawna nieruchomości

  Nasz radca prawny oraz współpracujące kancelarie prawne wspierają i ułatwiają funkcjonowanie wspólnot – doradzamy, opracowujemy potrzebne dokumenty, a także reprezentujemy przed urzędami i pomagamy w windykacji długów.
 • Gospodarka ekonomiczno-finansowa

  Prowadzimy księgowość wspólnot, przygotowujemy projekty planów gospodarczych, rozliczamy opłaty, zajmujemy się sprawami bankowymi, a także sporządzamy roczne sprawozdania finansowe. Na każdym etapie dbamy, żeby właściciele mieli pełną informację, przekazaną w jak najbardziej przystępny sposób.
 • Windykacja należności

  Wiemy, jak ważna jest dobra kondycja finansowa wspólnoty. Pilnujemy więc, by wszystkie opłaty wpływały na konto wspólnoty terminowo, jak również prowadzimy aktywną windykację należności.
 • Utrzymanie techniczne nieruchomości

  Dbamy o właściwy stan techniczny nieruchomości i wykorzystywanych urządzeń. Zapewniamy właściwe i profesjonalne prowadzenie dokumentacji technicznej wraz z wykonywaniem okresowych przeglądów i kontroli technicznych.
 • Ubezpieczenie i ochrona obiektu

  Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie, dlatego też priorytetowo traktujemy sprawy bezpieczeństwa i ochrony budynków. Współpracujemy z solidnymi firmami i zapewniamy rzetelne ubezpieczenia.

 

pasek